Kurumsal
YILLARIN TECRÜBESİ
Globalsan Group

Globalsan Group; asfalt ve beton makinalarının satış ve servis hizmetleri üzerine faaliyet göstermektedir. Satışını yaptığımız ürünlerde sürekli yenilik yaparak, ürünlerimizde yüksek kalite ve ileri teknolojiyi bir arada sunuyoruz.

Deneyimli personelimiz, satışını yaptığımız her türlü makina ve sistemin teknik servis ve satış sonrası hizmetlerini en güvenli ve en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Uzman teknik kadromuz, cihazların bakım ve onarımını minimum sürede ve en güvenilir şekilde yapma amacındadır. Sistemlerin bakımları hakkında teknik destek, garantili ve sağlıklı bir şekilde firmamız tarafından verilmektedir. Satışını yaptığımız ekipmanların yedek parçalarını firmamızdan temin etmeniz mümkündür.

Yıllara dayanan tecrübemiz, hızlı ve etkin çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

DAİMA İLK TERCİHİNİZ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Neden Globalsan Group ?
Satışını yaptığımız tüm ekipmanlarda kalite, verimlilik ve uygun fiyat esası ile çalışıyoruz. Siparişlerinizi zamanında ve sorunsuz teslim ediyor, her türlü teknik desteği sağlıyoruz.
0
YILLIK TECRÜBE
Sizlerin güveni ile...
0
MUTLU MÜŞTERİ
Müşteri odaklı yaklaşım
0
TECRÜBELİ ÇALIŞAN
İşinde uzman, yetkin çalışanlar
Referansımız Mutlu Müşteriler
Ne Dediler ?
AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN GÖZATABİLİRSİNİZ
SIKÇA SORULANLAR
Endüstriyel zemin sistemleri nedir?

Endüstriyel zemin sistemleri, fabrikalar, depolar, kaldırımlar, parklar, alışveriş merkezleri vb. alanlarda zemin kaplama için yararlanılan uygulamalardır.

Somero ekipmanları nerelerde kullanılır?

Somero ekipmanları, çok katlı binalarda tüm katlar dahil olmak üzere tüm bina tiplerinde beton döşemenin yerleştirilmesi ve şaplanması için kullanılır. Somero ekipmanları, son derece düz beton levha zeminler gerektiren depolar, imalat montaj fabrikaları, dış kaldırım ve park yapıları, perakende merkezleri ve diğer ticari inşaat projelerinin yapımında kullanılmak üzere üretilmiştir.

Somero teknolojisinin farkı nedir?

Somero ekipmanları, beton yüzey düzlüğünde geleneksel yöntemlerden daha yüksek bir verimlilik oranında yüksek düzeyde hassasiyet elde etmek için lazer kılavuzlu tescilli teknolojiyi kullanır. Uygulamacılar, Somero ekipmanlarını kullanarak en düşük maliyetle en yüksek düzeyde düz zemin hassasiyeti elde edebilir.

Servis hizmeti sağlıyor musunuz?

Satışını yaptığımız her tür asfalt ve beton makinalarının satış sonrası hizmetleri konusunda tecrübeli ve profesyonel uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Satışını yaptığımız makina ve sistemlerin gerek rutin periyodik bakım ve kontrolleri, gerekse herhangi bir arıza durumunda onarımları, teknik ekip ve ekipmanlarımızla firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır.

Yedek parça desteği var mı?

Tarafımızdan satışı yapılan her tür asfalt ve beton makinasının yedek parçalarını firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Zengin yedek parça stokumuz içinde bulunamayan yedek parçalar da en kısa sürede tedarikçi firmalardan temin edilmektedir.